O marce ESTILI

Precyzja i staranność wykonania
Wieloletnie doświadczenie naszych krawcowych jest gwarantem bezbłędnego wykonania i wykończenia tog. Wykrój togi zawsze jest dopasowywany do każdego klienta na podstawie naszych sprawdzonych form bazowych co jest charakterystyczne w szyciu bespoke. Jako jedyni na rynku realizujemy specjalne życzenia klientów.

Togi z najlepszych tkanin
Wszystkie Togi Estili szyjemy z wysokogatunkowych tkanin polskiej produkcji.
Właściwości togi różnią się w zależności od ilości wełny. Im więcej wełny tym materiał jest bardziej oddychający i przyjemniejszy w dotyku, lecz może być mniej odporny na zagniecenia. Poprzez połączenie z elaną toga staje się lżejsza, bardziej wytrzymała oraz staje się mniej odkształcająca.
Wytrzymałość togi oznacza brak przetarć, mechacenia i blaknięcia materiału. Bardzo ważne jest, żeby toga gwarantowała komfort noszenia, ale jednocześnie była praktyczna podczas codziennego użytkowania.
Kolor togi jest z góry ustalony, dlatego dbamy, aby tkaniny naszych produktów niezależnie od modelu miały trwałą nie blaknącą czarną barwę.

Pełna personalizacja
Jeśli masz jakiekolwiek życzenie – spełnimy je. W cenie togi dowolnych haft (wyhaftujemy wewnątrz togi co zechcesz). Możliwość personalizacji (np. kieszenie).
Dołącz do grona zadowolonych użytkowników wyjątkowych tóg adwokackich, radcowskich, sędziowskich i prokuratorskich. Zadbaj o swój wizerunek z najwyższej jakości żabotem, który wyróżnia się w szarej codzienności sali sądowej.

Ekskluzywne wykończenie
Żaboty wykonane są z matowej tkaniny w stonowanych kolorach prezentują się doskonale. Plisowanie przy użyciu ultradźwięków i roztworów chemicznych przekłada się na ich trwałość i wytrzymałość. Wieloletnie użytkowanie żabotu nie powoduje jego odkształcania - zachowuje on swój oryginalny kształt pomimo trudów codzienności. Toga wykończona jest prawdziwym aksamitem, co w połączeniu z matowym żabotem prezentuje się niezwykle elegancko.

Toga w zgodzie z prawem
Togi Estili szyjemy na miarę zgodnie z rozporządzeniem Ministra Sprawiedliwości Dz.U.2000.112.1183 które określa kształt i szerokość kołnierza, ilość guzików, obwód rękawów i dołu togi. Równie ważna jest także forma żabotu, czyli jego wymiar oraz ilość plis.
Dopracowany krój togi
Wszystkie modele tóg szyjemy na podstawie dopracowanego przez wiele lat wykroju, dzięki czemu są one nie tylko niezwykle eleganckie, ale przede wszystkim wygodne i praktyczne.
W ostatnich latach wyszliśmy na przeciw klientom, którym zależy na idealnym dopasowaniu i wprowadziliśmy możliwość zamówienia togi w wersji SLIM.

pixel