Zamówienia grupowe

Zamówienia grupowe


Wychodząc naprzeciw aplikantom proponujemy bardzo korzystną promocję, opierającą się na zamówieniu grupowym.

Wysokość rabatu uzależniona jest od ilości zamówionych tóg - bez względu na wybrany model. Co ważne, nie trzeba zamawiać wszystkich tóg jednocześnie. Każde zamówienie z grupy może być też złożone inną drogą.

Podczas uzgadniania szczegółów odnośnie zamówienia grupowego ustalamy ‘hasło’, które w dalszym procesie posłuży do identyfikacji zamówień z grupy.

Rabat dotyczy zarówno togi jak i usług dodatkowych, takich jak pokrowiec czy haft. Nie obejmuje wyłącznie kosztów wysyłki.

W przypadku składania zamówienia w sklepie internetowym, należy wpisać ustalone wcześniej ‘hasło’ w polu „uwagi do zamówienia”.

Wysokość udzielonego rabatu weryfikowana jest w dniu wysyłki/odbioru zamówienia. To znaczy, że w dniu wysyłki/odbioru sprawdzamy liczbę zamówień w grupie w celu ustalenia wysokości rabatu.

W przypadku przedpłaty w pełnej kwocie zamówienia (bez rabatu) zwracamy wartość rabatu podczas zamknięcia zamówienia grupowego.

 
Ilość sztuk Wysokość rabatu
3 – 7
7 – 10
10 – 13
13 +
3%
5%
7%
10% + indywidualne hafty gratis!

W razie pytań odnośnie zamówień grupowych prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Dane kontaktowe dostępne są tutaj.

pixel